Bakery
$4.79 per 20.5 oz.
$1.39 per 3 oz.
$1.39 per 3 oz.
$1.39 per 3 oz.
$1.39 per 3 oz.
$5.69 per 4 Pack
Cheese
$4.49 per 7.2 oz.
Eggs & Butter
$1.59 per 2 pack
Meals and Sides
$1.59 per 8 oz.
Pantry
$3.99 per 12 oz.
$3.99 per 12 oz.